Eleganckie swetry

Elegenacki pulower w romby lub kratkę

Elegenacki pulower w romby lub kratkę
Niewątpliwie jednymi z najbardziej popularnych męskich swetrów na chłodny sezon jesienno-zimowy okazują się klasyczne pulowery zdobione charakterystycznymi motywami, na przykład w kwadraty, romby, szeroką kratę lub desenie norweskie. W niniejszym artykule podpowiadamy zatem, jak i do czego najlepiej nosić taką oryginalną, ciepłą i stylową odzież.

Kolorowe sportowe i skórzane kamizelki

Kolorowe sportowe i skórzane kamizelki
W poprzednich artykułach naszej witryny powiedzieliśmy już szeroko o najmodniejszych męskich swetrach, doskonałych przede wszystkim na chłodny sezon jesienno-zimowy. Nierzadko jednak chcielibyśmy zrezygnować z grubej i często krępującej ruchy odzieży, na rzecz ubrań cieńszych i wygodniejszych, ale zapewniających nam równie dobrą izolację termiczną.

Modne wzory na swetrach

Modne wzory na swetrach
Wszyscy uwielbiają swetry – kobiety, mężczyźni, dzieci, szczególnie, gdy są zdobione ciekawymi aplikacjami, które znowu są na czasie. Przede wszystkim, modne będą zarówno mało jak i duże wzory, które będą się mienić w oryginalnej kolorystyce i tym samym za ich sprawą będziemy się wyróżniać z tłumu.

Fasony swetrów męskich

Fasony swetrów męskich
Gustowne swetry nie tylko zarezerwowane są dla kobiet, bowiem mężczyźni niezwykle elegancko się w nich prezentują. Przede wszystkim, zakładają je do tradycyjnych jeansów lub szykownych spodni z wąskimi nogawkami albo do fasonów z kantką. Oczywiście, panowie przeważnie preferują stonowaną kolorystyką, ale wyraziste barwy nie są zabronione, w szczególności że dzięki nim przedstawiciele płci męskiej mogą na siebie zwracać uwagę.

Jak dobrać sweter do typu sylwetki?

Jak dobrać sweter do typu sylwetki?
Każdy chyba się zgodzi z tym, iż nie ma idealnego sweterka, w którym wszyscy prezentowaliby się znakomicie, dlatego aby w nim cudownie wyglądać trzeba go umiejętnie dobrać do typu sylwetki, karnacji, koloru oczu i włosów, a także do osobowości. Zadanie to jest o tyle prostsze, że na pólkach sklepowych aż rosi się od fikuśnych strojów o różnych fasonach, długości, kolorystyce, wzornictwie, a więc każda osoba wśród bogatego asortymentu sweterków jest w stanie odszukać model wprost skrojony dla siebie.

Dekolt amerykański, carmen, serek, karo, łódka

Dekolt amerykański, carmen, serek, karo, łódka
O tym, czy w danym sweterku prezentujemy się dobrze, decyduje nie tylko jego kolor, długość czy krój, ale także modny dekolt, dzięki któremu dana kreacja posiada niepowtarzalny charakter. Oczywiście, możemy wymienić wiele rodzajów stylowych dekoltów, które zdobią wygodne sweterki, oto kilka z nich, które będą się cieszyć największym powodzeniem w najbliższym sezonie.